آیا ساعت تولد بر طالع انسان تاثیر دارد | شناخت شخصیت انسان ها بر اساس ساعت تولد

آیا ساعت تولد بر طالع انسان تاثیر دارد | شناخت شخصیت انسان ها بر اساس ساعت تولد
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/10/28

هر انسانی در یک ساعت از شبانه روز به دنیا می آید، برخی در نصفه های شب و برخی دیگر در وسط روز متولد می شوند، ساعت تولد هر کسی می توان بر روی شخصیت، آینده و موفقیت وی تاثیر بگذارد. به همین دلیل در این مقاله خصوصیات افراد متولد شده در ساعت های متفاوت شبانه روز را تقدیم شما می کنیم.

ساعتی که به دنیا آمده ایم، زندگی آینده و شخصیت ما را مشخص می کند. بر اساس تحقیقات ساعت تولد تاثیر زیادی در طالع و آینده هر انسانی دارد. اگر طالع بینی را بر اساس دو ساعت تقسیم کنیم، هر روز را می توان به 12 بخش تقسیم کرد.

1- دو ساعت اول: تا ساعت دو بامداد

افراد متولد در این ساعت ها را عطارد حمایت می کند. این افراد معمولا در مدرسه و دانشگاه دست و دل باز می باشند. آنها توانایی زیادی در موضوعات تحلیلی و تشکیلاتی دارند. معمولا جوانتر از سن شان دیده می شوند. کار این افراد می تواند، در مورد موضوعات اجتماعی باشد. روابط عاشقانه و صمیمی در این انسان ها بیش از اندازه راحت و باز می باشد و یا برعکس بسیار بسته است.

2- دو ساعت دوم: از ساعت دو تا چهار بامداد

انسان هایی که در این ساعت به دنیا آمده اند، در سایه حمایت ونوس می باشند. این افراد ارزش پول را به خوبی می دانند، آنها در حد باور نکردنی افراد تلاش گری هستند. راحت بودن در منزل را بسیار مهم و با اهمیت می دانند و از اینکه همه کارهایشان را به دست خود انجام دهند، بسیار خوشحال می شوند. علاقه به صنایع و هنری های مختلف و نیز موسیقی دارند. همیشه مد را دنبال می کنند. آنها در روابط عاشقانه خود صادقت و راستگویی را بسیار مهم می دانند.

3- دو ساعت سوم: از ساعت چهار تا ششم بامداد

این افراد را مریخ اداره می کند. آنها با انسان های دیگر به صورت جدی متفاوت می باشند، چرا که کودکانی که در این ساعت به دنیا می آیند، واقعا دارای شخصیت بسیار شفاف و استثنایی می باشند، البته می توانند پرخاشگر هم باشند، با این وجود آنها هیچ وقت آزار دهنده نمی باشند. در روابط عاشقانه دنبال افراد قوی و با اراده هستند. در زندگی موفقیت های زیادی به دست می آورند.

4- دو ساعت چهارم: از ساعت شش تا ساعت هشت

سیاره نپتون این افراد را حمایت می کند. در بسیاری از مواقع افرادی که در این ساعت به دنیا می آیند، افراد دین دار و معنوی می باشند، آنها دارای شخصیت عمیقی هستند. هر چیزی و هر کسی را درک می کنند. به همین دلیل در انتخاب شغل مناسب خود اذیت می شوند. در روابط عاشقانه رفتارهای غیر منتظره زیادی دارند.

5- دو ساعت پنجم: از ساعت هشت تا ده صبح

افرادی که در این ساعت چشم به دنیا می گشایند، توسط سیاره اورانوس اداره می شوند. این افراد بسیار خیرخواه و خوش برخورد می باشند. آنها می توانند میران موفق برای شرکت ها باشند. برای آنها مهم نیست که چه اتفاقی می افتد، در هر زمان طرفدار حقیقت هستند.

6- دو ساعت ششم: از ساعت ده تا دوازده ظهر

این دافراد در سایه حمایت زحل زندگی می کنند. این افراد در بین مردم دارای نفوذ زیادی هستند. در زندگی هم بسیار موفق می باشند. رهبری کردن بسیار مناسب آنها است. در زندگی شخصی خود تنها می باشند، چرا که هر موقع به کاری مشغول هستند. در روابط عاشقانه هم دقیق و صادق می باشند.

7- دو ساعت هفتم: از ساعت دوازده تا چهارده

افرادی که در این ساعت به دنیا می آیند، تحت حمایت سیاره مشتری می باشند. جالب است بدانید که این افراد اگر چه دانشجوی خوبی نسیتند، ولی معلم خوبی می باشند. دوستان و ندزیکان برای مشورت زود به زود به آنها مراجعه می کنند. پروفسور شدن برای این افراد بسیار آسان می باشد. در روابط عاشقانه آنها به روابط غیر عادی و عجیب و غریب علاقه دارند.

8- دو ساعت هشتم: از ساعت چهارده تا شانزده

این افراد تحت حمایت سیاره پلوتون زندگی می کنند. آنها زود به زود به انسان های اطراف خود کمک می کنند. همچنین تا حدی می توانند شرایط را پیش بینی کنند. در روابط عاشقانه به روابط جنسی برتری می دهند. چرا که خودشان هم عاشق روابط جنسی هستند. در محیط کاری خیلی ها دوست دارند، که با این افراد رابطه دوستی داشته باشند.

9- دو ساعت نهم: از ساعت شانزده تا هیجده

این افراد تحت حمایت سیاره ونوس می باشند. آنها از دیدگاه اطرافیان بسیار جذاب می باشند، این افراد یا به صورت باور نکردنی خوش شانسی می آورند و یا بسیار ناموفق می باشند. اما به طور کلی بسیار افراد رومانتیکی می باشند، در روابط عاشقانه هم به خوبی می دانند، که چه می خواهند. آنها همسران ایده آلی هستند.

10- دو ساعت دهم: از ساعت هیجده تا ساعت بیست

این افراد در حمایت عطارد می باشند. در زندگی این افراد مهمترین چیز سلامتی و کار می باشد. برخی از آنها تغذیه درست و رژیم غذایی را دوست دارند. به طور کلی در مورد شیوه زندگی صحیح اطلاعات زیادی دارند. افرادی که در این ساعت به دنیا می آیند، در بسیاری از مواقع دکتر و یا پزشک می شوند و یا اینکه گیمر (به ویژه افرادی که بازی کامپیوتری انجام می دهد) و یا برنامه نویس می شوند.

11- دو ساعت یازدهم: از ساعت بیست تا بیست دو

خورشید خودش از این انسان ها حمایت می کند. برای این افراد راه همیشه روشن می باشد. عشق و دوران کودک نقش بزرگی در زندگی آنها دارد. آنها از روز تولد به هنر علاقه دارند، افرادی هستند که زود عاشق می شوند. می توان گفت که، خودشان را مانند ستاره سینما می دانند.

12- دو ساعت دوازدهم: از ساعت بیست دو تا بیست و چهار

افرادی که در این ساعت به دنیا می آیند، تحت حمایت ماه می باشند، این افراد به اطرافیان خود با حساسیت نگاه می کنند. آنها به دیگران همیشه امید می دهند. در بین انسان ها نقش داوری دارند. برای این افراد خانواده مقدس می باشد و همیشه برای تشکیل خانواده تلاش می کنند و دوست دارند، رئیس خانواده باشند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 5
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 49
تعداد کل آرا: 2928
تعداد کل بازدیدها: 239945

نظرات کاربران

*