آیا زمین صاف است | زمین صاف است یا گرد؟ | علل کسانی که می گویند زمین صاف است

آیا زمین صاف است | زمین صاف است یا گرد؟ | علل کسانی که می گویند زمین صاف است

چند حقیقت بدون تردید وجود دارد که اکثر ما بر آن توافق داریم: یک به علاوه یک، دو، آسمان آبی است و زمین گرد است. اما آیا واقعا آخرین مورد حقیقی است؟ آیا این واقعیت که زمین گرد می باشد درست است؟افرادی وجود دارند که اعتقاد به مسطح بودن زمان دارند و نمی توانند قبول کنند که زمین گرد است. به این افراد زمین صاف ها یا به اصطلاح Flat Earthers می گویند.

اما برای زمین صاف ها - افرادی که زمین را ادعا می کنند مسطح هستند و ناسا یک دستگاه تبلیغاتی دولتی است - این نکته نهایی فضای بسیاری برای بحث داشته و آن ها به شدت از حرف خود دفاع می کنند.

تلاش های بسیاری توسط این افراد صورت پذیرفته است که اثبات کند زمین گرد نبوده نبوده و مسطح است. اخیرا، یک مرد به نام "دیوانه" مایک هیوز اعلام کرد او خودش را توسط یک موشک خانگی دست ساز در تلاش برای بررسی "ادعای" گرد بودن زمین و اینکه خودش به این حقیقت دست یابد که آیا جهان گرد است یا خیر به آسمان شلیک نموده است

با توجه به شرایط پیش بینی نشده، این پرتاب مجددا آغاز شد، هرچند، در یک اعلامیه بعد، آقای هیوز یک تلاش جدید را نشان داد.
در پایان سال گذشته، بسیاری از زمین صاف ها در کنفرانس بین المللی زمین مسطح شرکت کردند.

یکی از طرفداران پر و پا قرص صاف بودن زمین در این مورد می گوید: زمین مسطح چیزی جدید نیست من زمین مسطح را ندیده ام. من زمین مسطح را اختراع نمکرده ام. همه چیزهایی که من انجام دادم، به سمت در خانه راه رفتن، اشاره ای به صاف بودن زمین می کرد و می گفت: "می دانید که من فکر می کنم این چیزهای واقعا جالب در طرف دیگر این است.

در زیر پیشنهادات و ادله ای را مشاهده می کنید که زمین صاف ها بر اثبات خود اعلام می کنند:

زمین صااف ها این واقعیت را ثابت می کنند که هیچ کس ادعا نمی کند که قطب جنوب می تواند زمین را مسطح کند. آنها همچنین استدلال می کنند که این قاره نیست بلکه زمین های 360 درجه ای است که از یخ تشکیل شده است که این سیاره را احاطه کرده و در اقیانوس ها نگه می دارد.

طبق گفته زمین صاف ها، هر جسم آبی که برحسب انحنای زمین مطابقت دارد در مرکز آن قرار دارد. آنها استدلال می کنند که فیزیک طبیعی آب برای پیدا کردن و حفظ سطح سطح ثابت می کند که.

آیا زمین صاف است | زمین صاف است یا گرد؟ | علل کسانی که می گویند زمین صاف است


هیچ تصاویر معتبری از زمین وجود ندارد

برخی از زمین صاف ها می گویند ما هیچ عکس واقعی از زمین نداریم. آنها ادعا می کنند که عکس هایی که می دانیم همه فتوشاپ هستند.

اشعه خورشید

اگر خورشید 93 میلیون مایل دورتر باشد، اشعه های خورشید به طور مستقیم می آیند، بعضی از زمین صاف ها استدلال می کنند.

پایین ابرها صاف هستند

آنها می گویند اگر شما به ابرها نگاه کنید، پایین آنها مسطح هستند، به این معنی که زمین ممکن است مسطح باشد. زمین صاف ها که این ادعا را تایید می کنند، به وضوح فراموش کرده اند که همه ابرها دارای پایه های مسطح نیستند.


جهان در کلاس درس

زمین صاف ها می گویند که به دلیل اینکه کلاس های ما دارای مدل های «غلط» هستند، ما نمی توانیم این ایده را که زمین گرد نیست، درک کنیم.

با تمامی این اوصاف هنوز موضوعی مبنی بر این که زمین گرد نبوده و مسطح است وجود ندارد و نمی توانیم به طور دقیق این موضوع را به اثبات رساند. در هیچ قسمتی از تاریخ بشرین نامی از زمین گرداورده نشده است و تمامی کتاب های تاریخی از صاف بودن زمین سخن گفته اند. تمامی این استدلال ها مدعی است که زمین گرد نیست و کاملا صاف است ممکن است بعدا علم بشر پیشرفت کند و صاف بودن زمین به اثبات برساند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0

ایشان مولف مقالات وبسایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 9
تعداد کل آرا: 108
تعداد کل بازدیدها: 35617
آیا زمین صاف است | زمین صاف است یا گرد؟ | علل کسانی که می گویند زمین صاف است
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 0
sigmaمجموع آرا: 0


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)