آیا در منزلتان انرژی منفی وجود دارد؟ راهکارهای رفع انرژی منفی در خانه

آیا در منزلتان انرژی منفی وجود دارد؟ راهکارهای رفع انرژی منفی در خانه
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/08/21

از خونه تان سیر شده اید. احساس تنگنا و فشار می کنید. بسیار بی حال و کم انرژی می باشید. نیاز به یک تازه گی و کار جدید دارید، با وجود داشتن این مشکلات، آیا می خواهید خونه خود را بفروشید؟ و یا آیا می دانید خیر و برکت را به منزل خود بیاورید؟

گاهی برخی از مردم به ویژه بانوان در خونه و زندگی خود ناراضی می شوند، و حس می کنند که این خونه به درد آنها نمی خورد و دارای انرژی منفی است، و یا اینکه در خونه خیر و برکت وجود ندارد. در این موقع به انسان اساس دل مردگی، بی ارزشی و نوعی پوچی دست می دهد. بسیاری از مردم در مواجه شدن با این مشکلات به فکر راه های مختلف از جمله فروختن خونه می باشند، در حالی که می توان دوباره انرژی و خیر و برکت را به خونه خود آورند، اگر بر اساس آنچه در این یادداشت گفته می شود، عمل کنند.

بر اساس فلسفه فنگ شویی[1] افرادی که در خونه گل کراسولا[2] دارند، راه شان به سوی خیر و برکت باز می باشد. در خاک این گل، سکه ای بگذارید تا خیر و برکت به سمت خانه شما سرازیر شود.

این گیاه با هر چقدر رشد می کند، و هر چقدر سن و سالش بالا می رود، دارای برگ های سبزتر، گوشتی، براق و صاف تر خواهد بود. بوته های جدید هم که رشد کردن، برگ ها هم این ویژگی ها را خواهند داشت، اما سپس به رنگ قهوه ای تبدیل خواهد شد، و ساختار چوب مانندی پیدا خواهد کرد.

گل کراسولا نیاز به توجه زیاد دارد و باید تند تند بهش رسیدگی شود. این گل را در گلدان سفالی بکارید. با سرعت رشد می کند، مانند بسیاری از گل ها خانگی، این گل هم نیاز به نور خورشید دارد. بنابراین در جایی از خونه بگذارید که نور زیادی دارد. این گل به آب کمی نیاز دارد. تنها گلی است که اگر بهش زیاد آب دهید پژمرده می شود. بهترین زمان برای آب دادن به این گل موقعی است که خاکش کاملا خشک شده باشد. در زمسان سعی کنید خاکش نرم دار باشد. و به اطراف آن کار نداشته باشید.

در فلسفه قدیم فنگ شویی چین، بهترین مکانی که باید در خونه این گل را بگذارد، سمت راست ورودی خونه می باشد. لازم است که این گل همیشه به سمت شمال باشد. این را فراموش نکنید.

این گل علاوه بر این که موجب خوش شانسی و خیر و برکت می شود، به روح و جسم انسان تعادل می دهد، و انرژی مثبت به انسان می دهد، بر اساس فلسفه فنگ شویی این گل چون انرژی زیادی برای دریافت دارد می تواند با انرژی ثروت و پول را به سمت خانه شما بکشد. و موجب افزایش روزی و خیر و برکت در خونه باشد.

 

[1] - فانگ شویی که به معنای باد و آب است، یک فلسفه و فن باستانی در چین است و برای پیدا کردن دکوراسیون مناسب و چیدمان درست اشیا در ساختمانهای مسکونی، تجاری، باغ و غیره استفاده می‌شود تا بهترین اثر را بر سلامتی، شادی، موفقیت، هماهنگی و به طور کلی انرژی مثبت چی داشته باشد. مهم‌ترین چیزهایی که باید رعایت کرد، پرهیز از بی نظمی و هرگونه انباشتگی، استفاده از رنگهای مناسب، خطوط منحنی، در نظر گرفتن جهت‌های مناسب است. عناصر نقش بسیار مهمی در فنگ‌شویی ایفا می‌کنند.

[2] - کراسولا سرده بزرگی از گیاهان آب‌دار است که شامل گونه‌های زیادی شامل «کراسولا اواتا» است. این گیاهان بومی بخش‌های زیادی از جهان‌اند اما بیشترین نمونه‌های پرورشی بیشتر از دماغه شرقی آفریقای جنوبی می‌آیند و معمولا از راه بریدن ساقه و برگ، زیاد شده‌اند. بیشتر این گیاهان کمی سرما را تحمل می‌کنند اما سرما و گرمای شدید باعث مرگ‌شان می‌شود.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3.8
مجموع آرا: 4

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 71
تعداد کل آرا: 3053
تعداد کل بازدیدها: 299044

نظرات کاربران

*