آیا بازگشت به زندگی قبلی بعد از طلاق خوب می باشد؟ باید و نبایدهای بازگشت دوباره به زندگی سابق

آیا بازگشت به زندگی قبلی بعد از طلاق خوب می باشد؟ باید و نبایدهای بازگشت دوباره به زندگی سابق

گاهی وقت ها، انسان بعد از جدایی و طلاق، به علل مختلف دوست دارد دوباره به همسرش رجوع کند و دوباره زندگی را از سر بگیرد. در این حال گذشته را فراموش می کنیم از این رو، در این یادداشت دلایلی را که شما در بازگشت مجدد به عشق سابق خود باید در نظر بگیرد را تقدیم حضور می کنیم.

برای برخی از مردم این اتفاق پیش می آید، که بعد از چند صباحی زندگی مشترک از همسرشان جدا می شوند، ولی بعد از جدایی دچار نوعی شک و تردید می گردند، که آیا کاری درستی کرده اند و یا کارشان اشتباه بوده است. در این موقع بهتر است قبل از انجام هر کار به خودمان رجوع کنیم و دوباره گذشته را بررسی کنیم. و ببینم که چرا کار به اینجا کشید، و این این مشکلات احتمال داره دوباره پیش بیاید یا نه.

1- خاطرات شما را رها نمی کند.

اگر روابط شما به پایان رسیده است. این دلایل مشخص و معنی داشته است. شاید حتی در این زمان قلب یکدیگر را هم شکسته باشید. اگر دوباره می خواهید زندگی را از سر شروع کنید، ممکن است در ابتدا دارای هیجان باشد ولی پس از مدتی دوباره این مشکلات به وجود خواهد آمد. یعنی سایه گذشته همیشه در کنارتان خواهد بود.

2- فشار اطرافیان

اطرافیان برای اینکه روابط شما پایدار باقی بماند می توانند مفید باشد. انسان های که شما دوسشان دارید، باور نخواهد کرد که شما در گذشته چقدر ناراحتی و سختی کشیده اید. و مشکلاتی که با آنها دست به گیربان بودید را باور خواهند کردن و آنها به شما همشه خاطرنشان خواهند کرد که چه مشکلاتی داشتید و احتمال داره این مشکلات دوباره پیش بیاید.

3- همیشه در مغزتان سوالاتی خواهد بود؛

برای داشتن زندگی خوب، فکر باز داشتن لازم است. اگر شما فکر باز داید، به خوبی می دانید که چقدر از همسر سابق تان نفرت داشتید و یا چقدر عاشقش بودید. از طرف دیگر وی هم خصوصیت شما را می شناسد. به همین دلیل لازم است پیش از مراجعه همه اقدام و رفتارهای خود را سبک و سنگین کنید.

4- باورتان شما را راحت نمی گذارد؛

اگر با مشکلات گذشته دوباره زندگی کنیم چی می شود؟ این سوال شما را راحت نمی گذارد. وقتی ساده ترین مشکل به ذهن شما می رسد، اولین سوالی که از خود خواهید پرسید این می باشد. و گاهی تلاش برای فهمیدن اینکه چرا از وی جدا شدید شما را خسته خواهد کرد.

5- این سوال که آیا با دیگری خوشبختر می شدم؛

وقتی شما دوباره به همسرتان رجوع می کنید می دانید که این شانس دوباره است و نوعی تکرار می باشد. از این رو، همیشه در ذهنتان این سوال خواهد بود که آیا با دیگری خوشبختر نمی شدم؟ این سوال می تواند بر روی خوشبختی شما تاثیر بگذارد.

انسان گاهی تصمیماتی می گیرد و از ان تصمیم پیشمان می شود، و سعی در جبران و اصلاح آن می نماید، یکی این تصمیمات که در خیلی از موارد ممکن است به پشیمانی منجر شود، طلاق و جدایی می باشد، اما باید بعد از طلاق برای بازگشت مجدد به زندگی قبلی با همسر سابق و یا شروع زندگی جدید همه جوانب را سنجید و سپس تصمیم گرفت.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 786
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1539
تعداد کل بازدیدها: 61854


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)