آیا انسان می تواند اتفاقات را از قبل ببیند | چگونه حوادث را قبل از وقوع ببینیم

آیا انسان می تواند اتفاقات را از قبل ببیند | چگونه حوادث را قبل از وقوع ببینیم

همیشه برای ما این سوال پیش می آید که چگونه می توانیم حوادث و اتفاقات را قبل از وقوع آن ببینیم و ایا چنین چیزی اصلا امکان پذیر است. برای این منظور به بررسی چگونگی پیش بینی اتفاقات می پردازیم.

 

 

اینکه از آینده کسی خبر دهد و یا توانایی پیشگویی در مورد آینده را داشته باشد، تنها در افراد خاص می تواند باشد. اما در اصل هر انسانی، با رشد دادن چشم سوم خود می تواند آینده را ببیند. دانشمندان گفته اند که، انسانی که می خواهد، این توانایی را دارد که حوادث را 13 ثانیه قبل از اتفاق افتادن ببیند. اما چون این مدت زمانی بسیار کوتاه است، به همین دلیل انسان نمی تواند مانع از رخ دادن حوادث شود و یا در آنها مداخله نماید.

برای اثبات این مطلب، از 29 دانشجو خواسته شد به صورت داوطلبانه در تحقیقی شرکت کنند. در آنها شرایطی ایجاد شده است که بتوانند تغییرات مغز را در سیستم توموگرافی (سی تس اسکن) مغز را مشاهده کرد. سپس به شرکت کننده ها، یک نقطه سیاه بر روی صفحه نمایش نشان داده شده است. ابتدا در مغز اگر چه چالش ایجاد شده است، ولی سپس شرکت کننده ها به صورت دقیق نقطه سیاه را دنبال کردند و بعد از گذشت چند دقیقه آنها توسته اند، تشخیص دهند که نقطه سیاه به توبتی به کدام سمت حرکت خواهد کرد.

این نشان می دهد که، اگر حوادث را با دقت دنبال کنیم، می توانیم مراحل بعدی آن را تشخیص داد. مثلا پیچ و خم هایی که یک انسان را به اشتباه می اندازد. شناخت و آن ها را پیش بینی کرد. حوادث دیگر را با تمرکز حواس می توان، پیش بینی کرد و مسیر حرکت آنها را تشخیص داد.

برای دیدن حوادث از قبل روش هایی برای آماده سازی مغز از قبل وجود دارد. بعد از اینکه حوادث رخ داده در روزهای اخیر را به دقت دنبال کردیم، با حوادث امروز مقایسه می کنیم. سپس در وسط اتاقی که نورخاکستری دارد، نشسته و چشم های خود را می بندیم. پلک های چشم را نباید با فشار بست، بلکه آرامی و نرمی ببنید. همه تاریکی را جمع کردن و آن را مانند یک موجود جاندار حس کنیم. چنان که می توانیم به این تاریکی دست بزنیم و یا مانند دیوار تکیه دهیم. چشم ها بعد از عادت کردن به تاریکی می تواند حوادث را از ابتدای شروع تا پایان ببیند. سپس در تاریکی حرکت کرده و نقطه ها را دنبال می کنیم.

لازم به ذکر است که، در این اتاق نباید غیر از شما فرد دیگری باشد. هیچ صدای نباید باشد. حتی اگر امکان دارد در زمان غروب انجام می شود. که صدای پرندگان هم شنیده نشود. در این موقع حس می کنید که انرژی درونی شما در تاریکی جاری است. اندام های خودتان را ریلکس و راحت نگهدارید. تا انرژی به صورت کامل بتواند حرکت کند. گردش انرژی در تاریکی مانند گردش خون در بدن می باشد، انرژی در تاریکی به خودش باز می گردد.

این پروسه در طول هفته لازم است، تکرار شود. بعد از مدت مشخصی، شما با بستن چشمانتان می توانید حوادث را ببینید که به چه سمت و سویی خواهد رفت. مانند چیزی که دانشجوها در تحقیق می دیدند. با این گونه تمرینات ذهنی نه اینکه آینده را خواهید دید بلکه حتی می توانید احساسات خود را مانند یک تیم اداره کنید.

در ابتدا از اینکه اسیر احساسات شوید، خود را رها کنید. در انسان های خونسرد تاثیر این روش دو برابر بیشتر است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 1158
تعداد کل نظرات : 36
تعداد کل آرا: 2645
تعداد کل بازدیدها: 148588
آیا انسان می تواند اتفاقات را از قبل ببیند | چگونه حوادث را قبل از وقوع ببینیم
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 3


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)