آموزش حذف پیام ارسال شده ی اشتباه در تلگرام

آموزش حذف پیام ارسال شده ی اشتباه در تلگرام

شاید برای شما هم این اتفاق افتاده باشد که پیامی را در تلگرام  (Telegram) برای شخصی به اشتباه فرستاده باشید و پس از آن نمی دانید چه کار باید بکنید. احتملا باید منتظر باشید تا آن فرد پیام را بخواند، و سپس از او معذرت خواهی کنید. اما این جلوگیری از خوانده شدن پیام بعد از ارسال اشتباه در تلگرام، ترفندی دارد که در این مظلب قصد داریم به شما آموزش دهیم.

آموزش حذف و پس گرفتن پیام ارسال شده در تلگرام، به شکل زیر می باشد.

اولا باید بدانید حذف پیام فرستاده شده به گروه در تلگرام، به راحتی انجام می شود. در گروه های تلگرامی شما تنها کافی است، بر روی پیامی که فرستاده اید یک بار ضربه بزنید و سپس گزینه ی Delete را انتخاب کنید. اما زمانی که  در چت خصوصی برای شخصی، پیام اشتباه می فرستید، اوضاع فرق دارد. برای پاک کردن پیام در چت خصوصی تلگرام، باید:

قبل از اینکه مخاطب شما آنلاین شود، بلاکش (Block) کنید

پس از اینکه متوجه شدید پیامی را برای کسی به اشتباه فرستاده اید، بلافاصله و قبل از اینکه فرد پیام را بخواهند او را بلاک کنید. برای بلاک کردن، تنها کافی است بر روی نام فرد در بالای صفحه تپ کنید و سپس روی علامت سه نقطه که در بالای تصویر گوشه ی سمت راست قرار دارد، تپ کنید و گزینه ی بلاک را انتخاب کنید.

آموزش حذف پیام ارسال شده ی اشتباه در تلگرام

اجازه دهید شخص آنلاین شود و سپس از بلاک خارجش کنید(Unblock)

اجازه بدهید مدت زمانی بگذرد و سپس او را از بلاک خارج کنید. برای آن بلاک کردن نیز، می توانید مثل بلاک کردن عمل کنید و سپس گزینه ی Unblock را انتخاب کنید.

آموزش حذف پیام ارسال شده ی اشتباه در تلگرام

این ترفند ساده، حذف پیام ارسالی در تلگرام بود. با این راهکار دیگر نیازی به شرمنده شدن و معذرت خواهی از فرد مقابل نیست و پیش از اینکه او پیام را ببینید شما پیام را پاک کرده اید. تنها باید سریع عمل کنید!

روش های دیگری نیز برای حذف پیام اشتباه ارسال شده پیش از مشاهده مخاطب شما وجود دارد که در مقاله چگونه پیام ارسال شده را در تلگرام را قبل از دیده شدن اصلاح یا حذف کنیم می توانید مطالعه نمایید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 3.7
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 609
تعداد کل نظرات : 679
تعداد کل آرا: 4503
تعداد کل بازدیدها: 869392


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)