آموزش بلاک کردن شماره مزاحم در آیفون

آموزش بلاک کردن شماره مزاحم در آیفون

آیا شما هم مزاحم تلفنی دارید؟ آیا می خواهید تماس ها و اس ام اس های مزاحم تان را مسدود کنید؟ آیا می خواهید او را در بلک لیست گوشی خود قرار دهید؟ اگر به دنبال خلاص شدن از دست مزاحم خود هستید با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم به نحوه ی بلاک کردن شماره در گوشی آیفون و استفاده از بلک لیست (black list) گوشی آیفون و سیستم عمل ios بپردازیم.

بلک لیست آیفون کجاست؟

در گوشی آیفون می توان به قسمت  Phone > Call > Block برویم و تک تک و به صورت دستی شماره های ناشناس و مزاحم را مسدود یا بلاک کنیم. اما ویژگی دیگری در گوشی های آفون وجود دارد به نام ویژگی Do Not Disturb که با استفاده از این ویژگی تلفن آیفون شما هر شماره ی ناشناس و مزاحمی که در لیست شماره ها و مخاطبین شما نیست را به صورت اتوماتیک بلاک می کند.

نحوه ی استفاده از ویژگی Do Not Disturb

  • با انتخاب آیکون چرخ دنده به قسمت تنظیمات (settings) گوشی آیفون خود بروید و گزینه ی Do Not Disturb را انتخاب کنید.
  • گزینه ی Manual را فعال کنید تا Do Not Disturb فعال شود. با این کار آیکونی که شبیه ماه می باشد در کنار باتری گوشی نمایان می شود.

آموزش بلاک کردن شماره مزاحم در آیفون

  • آپشن Allow Calls From را انتخاب کنید. اکنون شما دو گزینه پیش روی خود دارید، اگر Favorite را انتخاب کنید، تنها شماره هایی که در لیست مخاطبین مورد علاقه ی شما(خانواده و دوستان) قرار دارند، اجازه ی تماس با شما را دارند.
  • اگر گزینه ی All contacts را انتخاب کنید، تمام افرادی که در لیست مخاطبین شما قرار دارند می توانند با شما تماس بگیرند. با انتخاب هر کدام از این دو گزینه ی شماره ی های ناشناسی که با شما تماس می گیرند، به طور اتوماتیک بلاک می شوند و گوشی شما زنگ نخواهد خورد و پیامک شماره ناشناس را نیز دریافت نمی کنید.
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 1

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 591
تعداد کل نظرات : 427
تعداد کل آرا: 2938
تعداد کل بازدیدها: 277440


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)