آموزش اضافه کردن لوکیشن یا موقعیت مکانی در اینستاگرام

آموزش اضافه کردن لوکیشن یا موقعیت مکانی در اینستاگرام

یکی از آپشن هایی که برخی اپلیکیشن ها و شبکه های اجتماعی در اختیار کاربران می گذراند، امکان اضافه کردن موقعیت مکانی هنگام پست گذاری می باشد. برای مثال می توانید موقعیت مکانی عکسی که در اینستاگرام می گذارید را تگ کنید و سایر کاربران و فالوور های شما می توانند با تپ کردن یا کلیک کردن بر روی آن موقعیت جغرافیایی، آن را در نقشه مشاهده کنند. در این مطلب قصد داریم به نحوه ی فعال کردن لوکیشن (Location) در اینستاگرام بپردازیم.

بسیاری از کاربران این سوال را دارند که چرا لوکیشن اینستاگرام کار نمی کند؟ در پاسخ به این سوال و حل مشکل لوکیشن در اینستاگرام باید بگوییم، که در آپدیت جدید اینستاگرام، شما امکان اضافه کردن مکان ها و لوکیشن های جدیدی که قبلا ثبت نشده اند را دارید اما برای اینکار باید از نقشه ی سرویس فیس بوک که مالک اینستاگرام است، استفاده کنید.

برای حل ارور لوکیشن در اینستاگرام، باید ابتدا اپلیکیشن فیس بوک را بر روی گوشی خود نصب کنید و همچنین لوکیشن یا موقعیت مکانی گوشی را فعال کنید.

برای ثبت لوکیشن (Location) و استفاده از مکان یاب اینساگرام باید ابتدا اپ فیس بوک را اجرا کنید و وارد آن شوید و سپس مراحل زیر را طی کنید:

  • ابتدا به اپلیکیشن فیس بوک وارد شوید و تنظیمات حریم شخصی (Privacy) را بر روی گزینه ی only me قرار دهید. چون این نوشته تنها برای اضافه کردن موقعیت مکانی جدید، مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش اضافه کردن لوکیشن یا موقعیت مکانی در اینستاگرام

  • در قدم بعد بر روی location ، تپ کنید و نام مکانی که می خواهید ثبت کنید را تایپ کنید. چون می خواهید یک مکان جدید را ثبت کنید، احتمالا اپلیکیشن از شما اطلاعات اضافی نیز می خواهد.
  • در این مرحله بر روی add تپ کنید و پست خود را ارسال کنید.
  • اکنون به اپلیکیشن اینستاگرام برگردید، و بر روی گزینه ی add location، تپ کنید و سپس نام مکان مورد نظرتان را تایپ کنید و می بینید که مکانی مورد نظر به لیست اضافه شده است.

دقت کنید که این فرایند ممکن است کمی طول بکشد، بنابراین پس از اضافه کردن موقعیت جغرافیایی در اپلیکیشن فیس بوک، کمی صبر کنید و سپس وارد اینستاگرام بشوید.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 4

ایشان مولف مقالات علمی سایت چگانه هستند

تعداد کل مقالات: 588
تعداد کل نظرات : 416
تعداد کل آرا: 2920
تعداد کل بازدیدها: 270497


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)