آغوش کشیدن چه تاثیری در روابط زناشویی دارد | تاثیرات بغل کردن در زندگی متاهلی

آغوش کشیدن چه تاثیری در روابط زناشویی دارد | تاثیرات بغل کردن در زندگی متاهلی
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1396/08/24

در آغوش کشیدن یکی از مهمترین و همچنین یکی از قدرتمندترین درمان های انسانی است. تحقیقات نشان می دهد که آغوش (و همچنین خنده) در درمان بیماری، تنهایی، افسردگی، اضطراب و استرس بسیار موثر است. در مقاله زیر برای شما توضیح خواهیم داد که چرا باید حداقل در روز یک نفر را در آغوش بگیرید.

تحقیقات نشان می دهد در آغوش کشیدن به صورت عمیق و مناسب، که در آن قلب های دو طرف با فشار دادن با هم یه یکدیگر بچسبد، می تواند منافع زیر را برای شما داشته باشد:

1. در آغوش کشیدن می تواند اعتماد و احساس امنیت را ایجاد می کند. در آغوش کشیدن کسی که دوستش دارید می تواند به ارتباط عمیق تر و صادقانه تر کمک می کند.

2. آغوش بلافاصله می تواند سطح اکسي توسين را تقويت کند که احساسات تنهايی، انزوا و خشم را بهبود می بخشد. در آغوش کشیدن به دلیل ارتباط عمیق می تواند انسان های افسرده را بهبود بخشد.

3. نگه داشتن یک آغوش برای مدت زمان طولانی، سطح سروتونین را افزایش می دهد، که حالت روحی و شادابی را افزایش می دهد.

4. آغوش تقویت سیستم ایمنی بدن. فشار ملایم بر روی جناغ و باری که بر آن ایجاد می شود احساسی این باعث فعال شدن چاکرای پلاسما خورشیدی می شود. این باعث تقویت غده تیوسی می شود که تنظیم کننده و تعادل تولید بدن سلول های گلبول سفید خون است که شما را سالم و بدون بیماری می کند.

آغوش کشیدن چه تاثیری در روابط زناشویی دارد | تاثیرات بغل کردن در زندگی متاهلی

 

5. در آغوش گرفتن افزایش اعتماد به نفس را به همراه خواهد داشت. از زمانی که ما متولد شده ایم در آغوش گرفتن خانواده نشان می دهد که ما عاشق و ویژه است. انجمن های احساسات خود ارزش و لمس از سال های اول ما هنوز در سیستم عصبی ما به عنوان بزرگسالان تعبیه شده است. در حالی که رشد می کند، ما از مامان و بابا ما دریافت می شود در سطح سلولی ثبت می شود، و هم آغوش ما را در سطح اجتماعی از آن یاد می دهد. بنابراین آغوش ما را به توانایی ما برای عشق به خود متصل می کند.

6. هک شدن عضلات را شل میکند. انسداد تنش در بدن را آزاد می کند. آغوش می تواند درد را از بین ببرد آنها با افزایش گردش خون به بافت نرم، درد می کنند.

7. اذیت کردن سیستم عصبی را تعادل می دهد. واکنش پوستی گالوانیكی كه فرد دریافت و تقلید می كند، تغییر در میزان هدایت پوست را نشان می دهد. اثر در رطوبت و الکتریسیته در پوست حاوی حالت متعادل تر در سیستم عصبی - پاراسمپاتیک است.

8. اذیت ها به ما می آموزد که چگونه می توان دریافت و دریافت کرد. در پذیرش و پذیرش گرما، به عنوان به عنوان دادن و به اشتراک گذاری وجود دارد. اذیت کردن ما را به چگونگی عشق هر دو راه می آموزد.

9. اذیت ها بسیار شبیه مدیتیشن و خنده هستند. آنها به ما می آموزند که در حال حاضر اجازه بگیریم و حضور داشته باشیم. آنها ما را تشویق می کنند که با انرژی زندگی زندگی کنند. همپوشانی شما را از الگوهای تفکر دایره ای خود بیرون می آورد و شما را با قلب و احساسات و نفس خود ارتباط می دهد.

آغوش کشیدن چه تاثیری در روابط زناشویی دارد | تاثیرات بغل کردن در زندگی متاهلی

10- مبادله انرژی بین مردم، در این ارتباط سرمایه گذاری می کند. این همدلی و درک را تشویق می کند. و این هم افزایی است که بدین معنی است که مجموع بیش از مجموع قطعات آن است: 1 1 = 3 یا بیشتر! این هم افزایی بیشتر احتمال دارد به نتایج پیروزی برسد.

ویرجینیا ساتری، یک متخصص محترم خانواده، می گوید: "ما برای بقا باید روزی 4 بار در آغوش بگیریم. ما برای نگهداری نیاز به هشت دستگیره داریم. ما روزانه دوازده کلاه را برای رشد می خواهیم. »هشت یا بیشتر ممکن است به نظر بسیار بالا برسد، اما در حال تحقیق و نوشتن این مقاله از فرزندم پرسیدم:" چند روز در آغوش می گیرید؟ "او گفت:" من نمی روم به شما بگویم که چقدر دوست دارم، اما این راه بیش از هشت است. "این واقعا من را لبخند زد و قلبم را لمس کرد. و من متوجه شدم که نیاز به ادعای آلی و عمیق چیست.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 0
مجموع آرا: 0

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 168
تعداد کل نظرات : 10
تعداد کل آرا: 135
تعداد کل بازدیدها: 113910

نظرات کاربران

*