آشنایی قبل از ازدواج | تفاوت ها و نکات ظریف قبل از ازدواج که لازم است به آنها توجه شود

آشنایی قبل از ازدواج | تفاوت ها و نکات ظریف قبل از ازدواج که لازم است به آنها توجه شود

ازدواج از جمله مهمترین مرحله زندگی هر انسانی می باشد، و لازم است با آگاهی کامل و با داشتن اطلاعات لازم صورت گیرد، ولی معمولا با غفلت و کوتاهی مواجهه می شود، که نتیجه آن ازدواج های ناپایدار و زود گذر است، از این رو در این مطلب موارد ظریفی که لازم است هر جوانی قبل از ازدواج به آن توجه کند را تقدیم شما می کنیم.

ازدواج یکی از مراحل مهم زندگی هر انسانی است، اما معمولا این مراحله بسیار ساده انگاشته می شود و بسیاری از جوان ها با اصول آن آشنایی ندارند، از این رو، قبل از ازدواج، جوان ها باید مواردی را که در زیر گفته می شود، مورد توجه قرار دهند.

- از اینکه فکر کنید، طرف مقابل را می توانید تغییر دهید، دست بردارید، فردی را که دوست دارید، همان طور که است قبول کنید، و مطمئن باشید که او را اینگونه پذیرفته اید.

- برنامه هایی که برای آینده دارید، با طرف مقابل به بحث بگذارید، بدانید که چند فرزند می خواهید و به دنبال چه هستید، تا اینکه زندگی مشترک طولانی مدت داشته باشید.

- تنها اینکه عاشق فردی باشید، برای ازدواج دلیل کافی نیست، با خانواده و دوستان کسی که می خواهید با وی ازدواج کنید، آشنا شوید، در مورد ارتباطاتش با دوستان و نزدیکانش فکر کنید.

- به جای اینکه مشکلات را نادیده بگیرید، تلاش کنید تا با صحبت آن ها را حل کنید. با گفتن این جمله که بعد از ازدواج درست می شود با اینده خود بازی نکنید.

- در مورد شرایط مادی به توافق برسید، و در موردش بحث کنید، در مورد شرایط مالی بعد از ازدواج و هزینه های آن حتما صحبت نماید، چرا که در این زمان روابط جدی است و شرایط تغییر می کند.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 5
sigmaمجموع آرا: 2

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 786
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 1539
تعداد کل بازدیدها: 61832


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
SM
شاه محمدی ( 2017-10-15 12:24:23 )
آره واقعا باید توجه کرد
SM
شاه محمدی ( 2017-10-15 12:25:47 )
آره واقعا باید توجه کرد