آزمون AMH چیست | بهترین زمان انجام آزمایش amh | درمان amh | تفسیر آزمایش ذخیره تخمدان amh

آزمون AMH چیست | بهترین زمان انجام آزمایش amh  | درمان amh |  تفسیر آزمایش ذخیره تخمدان amh
تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1397/10/01

آزمایش هورمون anti-mullerian (AMH) می تواند در هر زمان در چرخه قاعدگی زمانیکه سطح amh در تمام دوره شما پایدار است، انجام شود. آطمایش AMH یک نشانگر برای ذخیره تخمدان (تخمک ) است و از طریق آزمایش خون AMH ارزیابی می شود.برای ارزیابی دقیق، تست های AMH باید با تعداد فولیکول های انتریال (AFC) ترکیب شود که تعداد فولیکول های کوچک در هر دو تخمدان است. AFC با استفاده از یک اسکن اولتراسوند باروری متخصص انجام می شود. ایجاد تکنیک های اولتراسوند پیشرفته باروری پیشرفته، ارزیابی دقیق از باروری شما به ما ارائه می کند.AMH چیست و برای باروری چیست؟
هورمون anti-Mullerian (AMH) هورمون پروتئینی تولید شده توسط سلول های داخل تخمدان است. درک سطوح AMH شما می تواند به ارزیابی ذخایر تخمک تخمدان و در نتیجه باروری شما کمک کند.

اگر سطوح پایین AMH داشته باشم چه می خواهم؟
اگر سطح بسیار پایینی از AMH دارید، به احتمال زیاد به داروهایی که در IVF متداول بوده و تحریک شده اند، به طور ضعیف پاسخ خواهید داد. با این حال، طبیعی / اصلاح طبیعی درمان  IVF را می توان به عنوان اولین گزینه استفاده نمود.

خلق درمان های پیشگام  IVF طبیعی و اصلاح شده طبیعی IVF زنان را قادر می سازد که با تخمک های خود یک نوزاد داشته باشند، اگر سطح AMH کم باشد تا زمانی که زن تخمک گذاری شود. در CREATE هر زن زیر سن 50 ساله را با تخم مرغ خود در صورتی که امکان پذیر است داشته باشید و سابقه طولانی در موفقیت این بیماران داشته باشید.

نرخ های میزان موفقیت سطح AMH :

 سطح AMH         میزان مرگ و میر ناشی  
AMH <2.84         pmol / l 10.5٪
AMH 1.2-2.84         pmol / l 16.35٪
AMH 1.0-2.84         pmol / l 14.3٪

 

متوسط ​​تعداد سیکل در هر زن با تولد زنده 1.6 درصد است.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 526
تعداد کل نظرات : 17
تعداد کل آرا: 367
تعداد کل بازدیدها: 162517

نظرات کاربران

*