آب درمانی ژاپنی چیست؟ فوائد آب درمانی ژاپنی

 آب درمانی ژاپنی چیست؟ فوائد آب درمانی ژاپنی

آب دارای اثرات و فوائد بسیاری می باشد، نوشیدن آن برای کاهش وزن و سلامتی مفدی است، با این حال بسیاری از مردم تنها در موقعی که تشنه هستند آب می نوشند و از فوائد بیشمار ان بی خبر می باشد، در حالی که اب می تواند برای بسیاری از بیماری جسمی و روحی انسان اثرات مثبتی داشته باشد و در درمان ان ها مفید باشد. از این رو در یادداشت زیر، اب درمانی ژاپنی را به شما معرفی می کنیم که برای درمان بسیاری از بیماری ها استفاده می شود.

آب درمانی ژاپنی، که دارای تاریخ بسیار باستانی می باشد، برای مداوای بسیاری از بیماری ها استفاده می شود. آب درمانی ژاپنی برای گاستریت، دیابت، فشار خون، آسم، یبوست، اسهال، بیماری چشم، بواسیر، برونشیت، سل، بیماری قلبی، صرع، بیماری گوش و بینی، آرتریت، سرطان، بی نظمی قاعدگی، کلیه و دستگاه ادراری مفید است و می تواند این بیماری را درمان کند.

در آب درمانی ژاپنی، باید با معده خالی، صبح که از خواب بیداری می شوید، اولین کاری که انجام می دهید این باشد که آب بنوشید. حتی قبل از مسوارک زدن دندان به میزان 640 میلی لیتر، معادل 4 استکان آب بنوشید.

توجه داشته باشید که اب دارای فلوراید نباشید. سپس دندان های خود را مسواک بزنید و دهان خود را تمیز نمایند، توجه کنید که به مدت 45 دقیقه هیچ چیزی نخورید و نیاشامید.

بعد از آن مانند هر روز صبحانه خود را میل کنید. بعد از خوردن صبحانه، به مدت 2 ساعت هیچ چیز دیگری نخورید.

بر اساس سنت های ژاپنی، در آب درمانی، بهتر است که دمای آب متعادل باشد، نه سرد باشد و نه گرم باشد، کافی است تنها کمی خنک تر از دمای اتاق باشد.

در آسیای دور مردم موقع غذا خوردن هیچ وقت اب سرد نمی خورند. به جای خوردن اب سرد، توصیه می کنند که چای گرم بنوشند.

اما اگر موقع صبح که از خواب بیداری می شوید، خوردن این مقدار آب شما را اذیت می کند، روزی با دو استکان شروع کنید. با گذشت زمان می توانید به 4 استکان افزایش دهید. چرا که کلیه های انسان این توانایی را دارند که در یک ساعت 800 تا 1000 میلی لیتر آب را تصفیه کنند. به همین دلیل خوردن یکجای 4 استکان آب می تواند به کلیه ها آسیب بزند.

اگر چه همه ما می دانیم که آب فوائد بسیاری دارد و می تواند، موجب کاهش وزن، هضم غذا، رفع خستگی، رفع سردرد و ... مفید می باشد، ولی اگر آب درمانی ژاپنی را در زندگی خود اجرا کنیم بهتر می توانیم از فوائد آب بهره مند شویم و بسیاری از بیماری ها را از خود دور کنیم.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 3

ایشان مولف مقالات سایت چگانه هستند.

تعداد کل مقالات: 914
تعداد کل نظرات : 33
تعداد کل آرا: 2054
تعداد کل بازدیدها: 108734
آب درمانی ژاپنی چیست؟ فوائد آب درمانی ژاپنی
چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
1
2
3
4
5
averageامتیاز: 4
sigmaمجموع آرا: 3


نظرات کاربران


(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)
(فیلد اجباری)