"thanos" را در گوگل سرچ کنید و سرگرم شوید

تاریخ انتشار : به روز رسانی : 1398/03/19

در حال حاضر، Avengers Marvel: Endgame داغترین موضوعی است که مورد بحث قرار گرفته است، و به نظر می رسد که گوگل نیز سرگرم این ماجرا شده است. این شرکت کمی سرگرم کننده تخم مرغ عید پاک را که شما می توانید در رایانه یا روی کامپیوتر خود چک کنید، معرفی کرد. همه شما باید انجام دهید این است که جستجو برای "thanos" است.

هنگامی که شما برای "thanos" جستجو کردید، بر روی نماد دستکش کلیک کنید و آن را بهار به نظر برسانید و آن را یک انیمیشن ضربه محکم و ناگهانی انجام دهید، پس از آن شما تمام نتایج جستجوی خود را شروع به محو شدن به گرد و غبار، بسیار شبیه آنچه در Avengers اتفاق افتاده است: جنگ بی نهایت این یک تخم مرغ عید پاک بسیار سرگرم کننده است و ارزش بررسی کردن اگر شما یک دقیقه یا دو به صرفه است.
 

در همین حال، Avengers: Endgame در نقاط مختلف جهان منتشر شده است. بررسی فیلم ها تا حد زیادی مثبت است و به نظر می رسد مارول و دیزنی یک ضربه دیگر در دست دارند. پیش فروش این فیلم خیلی دیوانه بود چرا که بعضی از وبسایت ها تلاش می کردند تا با فروش ادامه یابند. همچنین به نظر می رسد که دزدان دریایی نیز در این قرعه کشی سریع بودند، زیرا گزارش شده است که نسخه های جعلی فیلم پیش از این به صورت آنلاین منتشر شده است، با این حال کیفیت بسیار ضعیفی دارد.

چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
تعداد امتیاز کاربران به هر رتبه
1
2
3
4
5
امتیاز: 3
مجموع آرا: 1

درباره نویسنده


تعداد کل مقالات: 81
تعداد کل نظرات : 3
تعداد کل آرا: 35
تعداد کل بازدیدها: 11212

نظرات کاربران

*